SARAÇOĞLU METAL
KURTKÖY

“Firmamız 1984 yılında demir doğrama imalathanesi olarak kurulmuştur. Zaman içerisinde çağın gelişmelerine ayak uydurarak, ferforje demir işleri, otomatik kapılar, bar kapılar, otomatik kepenk, ahşap ve demir altyapılı çocuk oyun grupları ile her türlü özel demir imalatları ile çelik çatı ve kontrüksiyonlarda geniş kadromuzla hizmet vermekteyiz.”

Dayanıklı ve Esnek Çelik Yapılar

Saraçoğlu Çelik Konstrüksiyon Sağlamlık ve kaliteyi estetikle birleştirmeyi ilke edinen firmamız çeyrek asra dayanan kültürümüzle, müşteri ilişkilerimizi en üst düzeyde ve en sağlıklı ortamda tutmayı hedeflemekteyiz.

0 +
Çelik Çatı İmalatı
0 +
Çelik Ev İmalatı
0 +
Depo Fabrika
0 +
Ferforje Spor Sahalar
Misyonumuz
Yıllardır verdiğimiz hizmette vazgeçmediğimiz misyonumuz her kesime cevap verebilmek olmuştur. Küçük atölyelerde yetişmiş usta kalmamış olması ve büyük atölyelerin ufak çaplı işlere cevap verememesi piyasada bir boşluk oluşturmuştur. Bu boşluğu kapatmak adına en azından yakın çevremizdeki imalatlarda küçük büyük ayırımı yapmaksızın bütün imalatlara yetişme gayreti göstermekteyiz.

Vizyonumuz büyük şantiyelerin, sitelerin temelden anahtar teslimine kadar olan ürün gamımız kapsamındaki tüm imalatlarına cevap vermek olup bunun dışında küçükten büyüğe bütün taleplere cevap verebilmekteyiz. Bu noktada projelendirme, fiyatlandırma ve yerinde uygulama noktasına kadar hizmet etmeye, var olan projelerinizi değerlendirip, fiyatlandırıp uygulamaya kadar sorunsuz bir iş akışı için bizimle çalışmanın rahatlığını yaşayın.

Profesyonel Hizmet

Mühendislerimiz ve işlerinde uzman sertifikalı ekip arkadaşlarımızla çelik imalatlara dair her konuda sizlere çözümler sunuyoruz. Bizten teklif almadan karar vermeyin.